Instrukcje metodyczne (Metodiskie norādījumi)

    Katrā nodarbībā jūs apgūsiet jaunu informāciju, kā arī atkārtosiet to, ko esat iemācījušies iepriekš. Nodarbībās ietverti audioieraksti ar jauniem vārdiem, frāzēm un dialogiem. Jums priekšā dots tulkojums nacionālajā valodā, lai nebūtu problēmu ar teksta izprašanu. Audioierakstus var atskaņot neskaitāmas reizes, kamēr tie ir saprasti. Katrā nodarbībā ir arī daļa no gramatikas, kuru var saprast pēc konteksta, vieglā un patīkamā veidā. Ir pieejamas darba kartes, kuras jūs varat aizpildīt mājās. Turklāt attiecībā uz katru nodarbību jūs varat mācīties patstāvīgi.

     Jūs varat mācīties jebkurā vietā, kur pieejams interneta pieslēgums. Šāda veida nodarbību kursu mēs piedāvājam veikt mājās, skolā, darbā, interneta kafejnīcā, un svarīgākais, ka tas ir pieejams 7 dienas nedēļā 24 stundas diennaktī.

     Poļu valodas mācīšanās pamatā ir vārdu krājuma paplašināšana. Vārdu zināšana ir viena no nozīmīgākajām prasmēm šīs valodas apgūšanā. Pirmkārt, jānopērk laba vārdnīca. Vārdus vislabāk iegaumēt, veidojot asociācijas. Savās piezīmēs izmantojiet vairāk zīmējumu. Varat arī veidot domu kartes, lai grupētu vārdus līdzīgās tēmās. Galvenais neaizmirst par regulāru atkārtošanu.

         Kursu “Poļu valoda bez kļūdām” jūs varat apgūt daudzos veidos, jo, pirmkārt, iespējama dabiska mācību metode, kas ietver poļu skolotāja vārdu, frāžu un izteicienu atkārtošanu. Lai atcerētos, nepieciešams tos atkārtot vairākas reizes. Pat ja sākumā ir grūti atšķirt vārdus un saprast izrunu, ar katru mēģinājumu jūsu izruna būs labāka un ātrāk tiks apgūta leksika. Vingrinājumi nodarbības beigās veicinās materiāla atcerēšanos.

Last modified: Wednesday, 11 July 2018, 10:29 AM